Wiecej kategorii

#1

W powitaniu na forum jest informacja, że do tej pory tematy były “rozlane” m.in. na forum gazeta.pl. Jak na razie tu również brakuje troszkę kategorii. Jakieś propozycje jakie mogłyby się znaleźć na forum aby wszystko nie znalazło się w jednym worku “Aktualne”?

0 Likes

#2

Trochę wyrwałeś to zdanie z kontekstu. Może lepiej byłoby powiedzieć: były rozciągnięte między różnymi serwisami. Trochę na stronie gminnej, trochę na gazecie, trochę na forum powiatowym itp.

Wiesz, nie chciałem na początku rozdrabniać tematów. Szczególnie, że do tej pory w innych miejscach nie było ich zbyt dużo. Domyślnie, wszystkie tematy są widoczne na liście. To jest dobre założenie, bo nie trzeba się przedzierać przez 10 kategorii, żeby odczytać kilka nowych wiadomości. Oczywiście, zawsze można wyfiltrować tematy po kategorii. A w przyszłości przenieść tematy do danej kategorii.

W miarę przyrastania tematów przygotuję listę kategorii.

0 Likes

#3

To taka zaczepka z mojej strony, bo przy braku kategorii nie ma różnicy między forami :wink:
Oczywiście żartuję trochę bo to jest o niebo wygodniejsze niż ten twór forumopodobny z gazety. :smile:
Jak będzie nas więcej to może wspólnie wypracujemy jakieś kategorie :slight_smile:

0 Likes

#4

W momencie powstawania forum na gazeta.pl nie ma było innej, dobrej alternatywy. Teraz ta platforma nie nadąża za trendami: brak podziału rozmowy na strony, szybkie powiadomienia, działająca funkcja szukania z dynamicznymi podpowiedziami, wsparcie dla klienta mobilnego, załączanie zdjęć, zawansowane powiadomienia pocztowe itp. Można tak mnożyć.

Dokładnie. Na profilu FB jest ponad 1 tysiąc osób śledząych gminny profil. Zachęcenie chociaż części do aktywnej dyskusji na http://naszedebe.pl pozwoli na utrzymanie aktywnej grupy, gdzie da się prywanie, na głos o czymś pogadać.

0 Likes