Szybki Internet

Piszę do wszystkich, którzy zainteresowani są szybkim Internetem w okolicy Dębego. Zgłaszajcie swoją chęć przystąpienia do oferty Orange Światłowód na stronie oferty.orange.pl/internet. W tej chwili oferta nie działa u nas w Dębem Wielkim (poza centrum miejscowości), ale zasada jest prosta: im więcej osób z tej samej okolicy wypełni formularz na oferty.orange.pl/internet tym większa będzie szansa na doprowadzenie szybkiego internetu w naszej okolicy.

Pozdrawiam,
Janusz

Witam!
Co prawda jeszcze nie mieszkam w Dębe ale niedługo się przeprowadzamy.
Chociaż firmy Orange niezbyt lubię to ankietę wypełniłem, może inni skorzystają.
Jakie są w ogóle możliwości internetowe Dębe/Ostrów Kania?

Witam,

Bardzo mizerne dla obrzeży miejscowości. Praktycznie pozostaje internet bezprzewodowy po radiolinii. Ja w tej chwili będę testował bezprzewodowy modem Orange LTE. W pakiecie 210 GB za 59,99 miesięcznie.

Pozdrawiam,

Dzięki, sąsiedzi mają Polsat cyfr. popytam o szczegóły. Ciężko się będzie przestawić mając 3 operatorów kablówki na klatce :slight_smile:

Jestem po wstępnych testach modemu z Orange. Internet hula kapitalnie. Miło mnie zaskoczył. W mieszkaniu miałem Internet po kablu, a tutaj po modemie nie widzę wielkiej różnicy. Na razie jestem zadowolony.

Co do zasięgu internetu, to jest w Dębem światłowodowy z firmy interwan, z tym że tylko centrum.