Szukam wielkich serc!

Hej wszystkim! :slight_smile: Jako że w nazwie grupy jest słowo “szukam”, to napiszę post, bo faktycznie szukam w naszej okolicy… A szukam wielkich serc! Poszukuję osób, które zechciałyby poświęcić odrobinę swojego cennego czasu na coś bardzo wartościowego, za co nie dostaną żadnego wynagrodzenia materialnego, ale za to cały ogrom bogactwa niematerialnego pod postacią uśmiechu, pozytywnej energii, spełnienia i radości. Szukam SuperW - Wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Jeśli nie jesteś obojętny na ubóstwo i trudną sytuację rodzin, które mieszkają obok nas i chcesz zrobić coś żeby to się zmieniło, to właśnie jest ten czas! :slight_smile: Możesz dołączyć do wolontariuszy z Dębego i pomóc tym, którzy nie widzą już nadziei. Jeśli chcesz przeżyć piękną przygodę - to właśnie wyzwanie dla Ciebie. Czy potrzeba dużo czasu i być zawsze i wszędzie dyspozycyjnym? Nic bardziej mylnego - pierwszy krok to pokonanie lęku przed czymś nieznanym i po prostu chęć. Później idzie już z górki!

Jeśli jest ktoś, kto chce zrobić coś dobrego i nie chce jeździć gdzieś daleko, to własnie na Was czekam! :slight_smile: Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, napisz do mnie - opowiem Ci o szczegółach. jeśli już jesteś zdecydowany, to od razu powiem Ci gdzie się zgłosić. :slight_smile:

Na koniec mała opowiastka od A. de Mello:

"Jednego dnia widziałem na ulicy dziewczynkę, która drżała z zimna, miała cieniutką sukienkę i małą nadzieję na jakikolwiek posiłek. Rozżaliłem się wtedy na Boga i powiedziałem: “Czemu dopuszczasz do tego? Dlaczego z tym nic nie zrobisz?”. Na początku Pan Bóg nic mi nie odpowiedział. Ale nagle w środku bezsennej nocy niespodziewanie do mnie przemówił: “Jak to nic nie robię? Przecież stworzyłem Ciebie!”

Pozdrawiam! :slight_smile: