Komisariat Policji w Dębe

Czy może ktoś z naszych władz rozważał aby uruchomić komisariat Policji w Dębe? Absolutnie nie narzekam na obecne rozwiązanie, ale zawsze byłoby lepiej mieć w pobliżu Policję. Jestem nawet skłonny zrezygnować ze swoich juwentusów i płacić te 50 zł na faktyczne bezpieczeństwo - gdyby przyjąć że ze 160 gospodarstw płaciło by po 50 zł to było by na dwóch policjantów po 4 000 zł na pensje.

hahahaa, Marian dobre, napisz coś jeszcze bo dawno się tak nie uśmiałam:) Rozumiem, że wg Ciebie 160 gospodarstw po 50 zł i w Debem będzie na komisariacie 2 policjantów. A ten komisariat, to niby gdzie miałby być, w spożywczym czy z fryzjerką podzielą się lokalem?

Kiedyś rozmawiałem na ten temat z oficerami z Halinowa, Dębe Wielkie jest za małe na samodzielną jednostkę policyjną.

A kiedyś był komisariat, Przy starej stacji :smiley: A było dużoooooooooooo mniej mieszkańców

Nie wiem gdzie miałby być ten Komisariat, czy przy Gromulskim czy przy Gminie. Kosztem największym jest utrzymywanie niż jednorazowy zakup/wybudowanie nieruchomości.