InterWan - internet

Jakie macie doświadczenie i opinie z internetem bezprzewodowym InterWan w Dębe? Polecacie, czy używacie od innych dostawców?

O ponad roku korzystam z Internetu bezprzewodowego od Orange z ich modemem. Bez żadnych anten. Jakość znakomita. Szybkość również. Za 40 zł miesięcznie mam 210 GB transferu (160 lokalnie i 50 w dowolnej lokalizacji). Jeszcze nigdy nie udało mi się tego zużyć nawet w 70 %. Modem ma USB i wyjście na telefonię VOIP, z której korzystam.

40zł to bardzo dobra cena za taki pakiet. Obecnie w Orange jest za 70zł 250Gb w tym 100GB po za domem. Za 40zł jest teraz 50GB. Jest jeszcze opcja internetu domowego z modemem Livebox 2.0

Myślę, że trzeba z nimi porozmawiać. Ja na początku też miałem droższą propozycję, ale po negocjacjach dostałem kilka zniżek i rabatów i wyszło dokładnie 39 zł na miesiąc. M.in. była zniżka za fakturę elektroniczną. Trzeba zadzwonić do konsultanta i negocjować.

Korzystam od około 3 lat z oferty InterWan i jestem zadowolony. Mam łącze bezprzewodowe z pakietem SuperNET 40Mb ze stałym IP za (~67zł ze zniżką za kontynuację po roku). Nie ma limitów. Można spokojnie oglądać Netflix w wersji 4K. Dom w odległości mniej więcej 2km od nadajnika na budynku gminy.

Interwan ma czasami przerwy w dostępie do internetu. W miarę szybko to naprawiają, dobry kontakt z firmą.
Orange ma zapchane nadajniki u nas, wieczorami szczególnie trochę dalej nie da się korzystać.