Gdzie do weterynarza z psem?

Jest ampułka w MM ale tam trudno trafić na jednego lekarza prowadzącego, pewnie wynika to z godzin pracy…
Może macie kogoś konkretnego, co zajmuje się w naszej okolicy owczarkami?

Zdecydowanie lepszą przychodnią jest “Na Skraju” w MM. Lekarz p. Joanna zna się na rzeczy i fachowo podchodzi do każdego pacjenta.

Dzięki @Pikselek za pomoc.

Jeszcze dobry weterynarz jest w Halinowie Halivet. Oba moje owczarki wyleczyli i bez utraty majątku

A ile kosztują przykładowe zabiegi. Przyznam, że stawiam pierwsze kroki w opiece nad owczarkiem i czasami ceny zabiegów mnie zaskakują. Dla tego przykładu powiem, że zapłaciłem za 3 minutowe przycinanie paznokci 25 PLN. Może to tyle kosztuje w naszych rejonach…

Z pazurami to Ci nie odpowiem, bo nigdy nie stosowałem tego zabiegu u moich Chłopaków. Ale przy pokleszczowym zapaleniu, za całe leczenie wyszło około 3 stów. Wcześniej w mińsku czy w Warszawie potrafiło wyjść i 5 :confused: Ale zawsze zadzwonić zawczasu można i się dopytać tam o takie rzeczy http://halivet.pl/kontakt/

No masz racje, cena atrakcyjniejsza. Woziłem kiedyś sąsiadkę do ampułki, 3 razy, i za każdym razem to było 130-200 PLN. W sumie blisko do rzeczowych 500 PLN.