Dr A. Bagińska z przychodni Centrum

Czy dr Anna Bagińska przyjmuje również (np. prywatnie) w innej placówce poza przychodnią Centrum w Dębem Wielkim?

Cześć,

niestety nie przyjmuje prywatnie :frowning: , też chciałem sie do niej wybrać.
Bo jest to jak dla mnie najlepszy lekarz z jakimkolwiek miałem doczynienia, zawsze miło, konkretnie.
Zawsze trafia z diagnozą, cała moja rodzinka jest od Niej zapisana.

czy tylko ja mam takie zdanie ?

Pozdrawiam
Chorowitych

Mam podobne zdanie, choć czasami zdarzają małe wpadki. Co nie umniejsza faktu, że w naszej okolicy to najlepszy lekarz rodzinno-pediatryczny. Krótko mówiąc lekarz, który chce leczyć.

To co wyżej napisałem powoduje, że dostanie się na wizytę od ręki jest niemożliwe.

Fakt zapisanie się do Pani Dr , czasem nie jest łatwe, z pewnością wynika to z Jej fachowości , podejścia do nas chorych i tego że chce.
Dzięki właśnie takiemu podejściu moje dzieci nie boją się chodzić do lekarza, wręcz przeciwnie.
Co innego do innych w białych kitlach…

Może trzeba podpowiedzieć Pani Doktor pomysł prywatnych wizyt.

Zdecydowanie. Pozostają dwa pytania:

• czy lekarz ma na to czas,
  • czy będzie w stanie wystawiać recepty finansowane przez NFZ.

W Warszawie z powodzeniem funkcjonują prywatne praktyki pediatryczne. Jak widać, nie zawsze to musi być specjalista. Nie wiem czy nasza gmina, mieszkańcy, są w stanie płacić za takie usługi. Ten post ma już trochę dni i tylko dwóch zainteresowanych :slight_smile:

Dwoch zainteresowanych ale 300 odsłon :slight_smile:

Ale gdyby była tak możliwość było by fajnie, sobota lub niedziela też czasem zdarza sie choroba.
Jak człowiek chory to po samym sobie wiem ze pieniądze nie grają roli , tym bardziej w przypadku dziecka .

A jak będę to rzucę hasło w gabinecie P. Doktor :wink:

Bomba! Odeślij też AG do tego forum. Może sama coś na ten temat napisze.

1lajk